.

.

New
ineonlife француски Помфрит Неонски Знаци Предводени Неонски Знак Акрилик Неонски Светлина за Бизнис 17x 12 Храна Црвено Неонски Знак Ѕид Уметност за Спални соби Кујна Ј?

ineonlife француски Помфрит Неонски Знаци Предводени Неонски Знак Акрилик Неонски Светлина за Бизнис 17x 12

DEN 887.76

Количина на стоки
Достапно

2" USB : 5 V низок напон Материјал : АКРИЛИК LED+СИЛИКОНСКИ ЛЕНТИ+ABS Предупредување : Главно за оркестарот цел, тоа не може да се користи како дневен светилка.Хазард-бесплатно, Без ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали.Дава исклучување на црвено светло,прекрасен неонски светлина за да го замените здодевни маса светилка и додадете боја на спалната соба.Не хит на светлата тешко и да се избегне оштетување на светилки.ПАРТИЈАТА ДОАЃА.Француски Помфрит Неонски Знак за Спалната соба Како да го Користите : 1 : проверете дали ѕидот е мазна и чиста 2 : Кука за да отстраните некоја заштитна фолија 3 : Издувниот воздух и се применуваат на јадицата на ѕидот 4 : Бидете сигурни дека на јадицата е стабилна пред поврзување на USB напојување со Спецификација : Големина : 42cmx30cm/16.Новина француски Помфрит Неонски Светлосни Знаци Дизајн : трајни и енергија-Заштеда и економски безбедни и не-токсични,Без светилки,здрав, но не премногу тешка.низок напон изолација материјал може да се постигне без опасност и нема топлина се произведува по долго време користење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди