.

.

New
24pcs Божиќ Лак Украси, Сребро Венци Лакови, Мала Елка Лак, 5.5 во Sequin Лак Врски, Божиќ Декоративни Лакови Украси за Дома Божиќ Партија (Злато)

24pcs Божиќ Лак Украси, Сребро Венци Лакови, Мала Елка Лак, 5.5 во Sequin Лак Врски, Божиќ Декоративни Лакови

DEN 1243.20

Количина на стоки
Достапно

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 24 пакет сребрен сјај лакови, да се направи прекрасен додатен за дрво декорација.Или бесење на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.ГОЛЕМИНА - Секој лак е мерење 14cm x 14cm / x 5.5 5.5 во соодветна големина како декор додаток да се направи елката, подарок или вашиот дом повеќе примамливо.ИЗДРЖЛИВИ - Направени од високо квалитетен материјал, лак се и не исток за да се деформира.Безбедно и без мирис и со добра форма, не е лесно да се деформира.ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН - Лакови се во типичен облик, со сјајот sequin на површината.Тие изгледа сјајна и нежна.Ги користите за да ги красат елка или подарок кутија ќе ги направи повеќе посебни и величествени.СЈАЈОТ БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА - Божиќ лак е со типична сребрен сјај површина, совршен за Божиќ дрво, елка и затворен паркинг (надворешен домашна декорација.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.НАПОМЕНА : Тоа ќе го малку да се откажат од сјајот, а потоа малку претекување на лепак, но тоа нема да влијае на естетика.Карактеристики & Придобивки : 4pcs сребрен сјај лакови се да се направи прекрасен додатен за дрво декорација.Или бесење на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.Божиќ лак е со типична сребрен сјај површина, совршен за Божиќ дрво, елка и затворен паркинг (надворешен домашна декорација.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.Спецификации : Димензии : 14cm / x 5.5 5.5 во Боја : сребро Пакетот вклучува : 24x Божиќ Лакови ИНФОРМАЦИИ : Тоа ќе го малку да се откажат од сјајот, а потоа малку претекување на лепак, но тоа нема да влијае на естетика и употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди