.

.

New
Коса Шампон Четка, Главата За Нега На Коса Четка Шампон Материјали Коса Чистење Алатки (Виолетова)

Коса Шампон Четка, Главата За Нега На Коса Четка Шампон Материјали Коса Чистење Алатки (Виолетова)

DEN 358.80

Количина на стоки
Достапно

Креативен дизајн за да ги задоволат вашите различни потреби.Кога ќе миење на вашата коса, тоа им помага да се чисти и ја избрише секоја солза од keratin и нечистотија.На мека четка раководител масажи главата и ја промовира циркулацијата на крвта, без повреда на вас.Таписерии изработка, се чувствуваат удобно рака, лесен за чистење, мали во големина и лесно да се носат.Четка глава е направен од високо-квалитетни материјали и е лесно да се четка, без да предизвика било каква болка.Со цел да се избегне оштетување на ноктите и не се грижиш за повреда на скалпот, ова е одлична алатка да се користи по нокти.Опис : Креативен дизајн за да ги задоволат вашите различни потреби.Кога ќе миење на вашата коса, тоа им помага да се чисти и ја избрише секоја солза од keratin и нечистотија.На мека четка раководител масажи главата и ја промовира циркулацијата на крвта, без повреда на вас.Таписерии изработка, се чувствуваат удобно рака, лесен за чистење, мали во големина и лесно да се носат.Четка глава е направен од високо-квалитетни материјали и е лесно да се четка, без да предизвика било каква болка.Со цел да се избегне оштетување на ноктите и не се грижиш за повреда на скалпот, ова е одлична алатка да се користи по нокти.Можете исто така да ја користите во бања за да разлиствам вашата кожа!Со добар квалитет и евтини!Можете исто така да го користите како дома четка!Стил : 3 различни colors Material : PPSize : како shown Package се Вклучени : 1 X шампон brush The фотографиран боја може да се разликуваат од вистинските бои!Големината мерени рачно може да биде различен од вистинскиот производ!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди