.

.

New
ЗОШТО-YUE Цртичка Cam за Автомобил 4.3 Инчен IPS Предните и Задните Приказ на Камерата 170 Степен Возење Рекордер Двојна Леќа автомобил DashCam Камера FHD 1080P Вози DVR Огледало Но

ЗОШТО-YUE Цртичка Cam за Автомобил 4.3 Инчен IPS Предните и Задните Приказ на Камерата 170 Степен Возење Рекордер

DEN 2774.88

Количина на стоки
Достапно

Интелигентни гласовен потсетник, изградена-во мулти-национални гласовен изговор, нема потреба да се грижите за јазичните бариери. 1080 P high-definition ноќ визија, дури и при слаба светлина средина, исто така, може да се пука јасно.Јамка снимањето, нема исчезнати секунди, сегментирано складирање, автоматско следење на простор за складирање, кога меморијата е полна, автоматски избришете најраните снимениот видео и да го зачувате новиот видео.Вграден-во гравитацијата сензор, кога одеднаш кочница или судир се чувствува, го тековното видео е веднаш наместен за да се спречи пребрише важни датотеки за време на циклусот на снимањето.Мени по желба : Кинески/англиски/руски/Јапонски/француски/германски/шпански/кореја.Леќи на камерата : 170 ° ѕвезда ноќ визија камера шут after Screen : 4.3 во high-definition екран.Мени по желба : Кинески/англиски/руски/Јапонски/француски/германски/шпански/Korean Video резолуција : 1080 P/720 P/VGAVideo компресија формат : AVI.судир сензор : support Photo формат : JPEG.Мемориска картичка : поддршка ТФ-картичка (8 MB ~ 32 GB)Микрофон звучник : вграден-во.Тековната фреквенција : 50 HZ/60 HZ.USB интерфејс : USB 2.0 Автомобил полнач : 2000m A.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди