.

.

New
Рака Управувана Летало, Летање Фабрика Рака Управувана беспилотни Летала Мали Сензор Летање Топката Играчка, со USB Полнењето со 360°Ротирачки и Shinning RGB LED Светла

Рака Управувана Летало, Летање Фабрика Рака Управувана беспилотни Летала Мали Сензор Летање Топката Играчка,

DEN 813.60

Количина на стоки
Достапно

✦ Високо-квалитетни материјали : На летање топката е направен од високо-одделение ABS пластика, која може да издржи 10,000 тешко влијанија.Дискот дизајн и заштитна обвивка се целосно безбедно да се одржи со рака, се безбедни за вас, за вашите деца, и за животната средина. ✦ USB полнење : Тоа може да биде целосно наполнета по 15 минути на полнење полнење преку Micro USB кабел, и со едно полнење може да обезбеди 7-10 минути на време на лет.Прирачник беспилотни летала со LED индикатори кои испуштаат прекрасен RGB светла за време на летот!. ✦ Лебди Технологија : На летало користи напредни инфраред LED индукција лебди технологија за прецизно контрола и рамнотежа на играчка.Вграден-во gyroscope можат да го контролираат точност и сензитивност да го биланс и одржување на летало летање непречено 360°. ✦ Игра во секое време, насекаде : Уживајте забава со вашето семејство во секое време, насекаде низ летање врвот играчка.Тоа може да им помогне на вашите деца се држат настрана од компјутери и видео игри.Ова е совршено дворот активност, и тоа е исто така лесно да се направи во затворен простор. ✦ Совршен подарок : Летање играчки се на врвот играчки погодна за сите возрасти и пола.Тие се погодни за лебдечки забава во секоја соба или дом.Тоа е идеален подарок за момчиња и девојчиња, обезбедување на нив со едноставна и интересна релаксација и забава.Начин на забава.Опис : Материјал : PPSize : 8*8*4cm Battery капацитет : 100m Ah Charging време : околу 15 minutes Sent кога во употреба : за 7-10 minutes Package се Вклучени : 1* Летање toy1* USB податочен cable1* Manual Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди