.

.

New
4 Фиоки Ткаенина Кабинет Ноќни Табела Единица За Складирање Метална Рамка Организатор Градите

4 Фиоки Ткаенина Кабинет Ноќни Табела Единица За Складирање Метална Рамка Организатор Градите

DEN 2861.28

Количина на стоки
Достапно

Бренд : Unbranded Тип : Градите на Фиоки Бројот на Фиоки : Во описот Боја : Во опис Item Висина : Во опис на Материјалот : Во опис Item Должина : Во опис Item Ширина : Во описот.Спецификации : 1. Боја : Сива 2. Материјал : МДФ(Средна Густина Fiberboard), Железо, Не-плетени Ткаенини 3. Рамка Димензии : (17.75 x 11.87 x 37.50)" / (45 x 30 x 95)cm (L x W x H) 4. Фиока Димензија : (15.75 x 10.63 x 8.2)" / (40 x x x x 27 x x x x 20.5)cm (L x W x H) 5. Фиоки : 4drawer. 6. Производот За Нега : Избрише Чистење Со Влажна Крпа И Нека Се Исуши 7. Производ Тежина : 12.12 lb / 5.5 кг 8. Капацитет : 33lb / 15kg 9. Статичен Капацитет на Полица : 22lb / 10kg 10. Статичен Капацитет на Секоја Фиока : 6.6 lb / 3kg Пакетот Вклучува : 1 x Фиока за Складирање Салон 1 x Монтажа Алатка за Полнење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди