.

.

New
Бела Муслин Бебе Swaddle Ќебе – Органски Памук, Совршен за Swaddling и Nursering – Дише Мека Корица и Заврши и Креветчето Муслин Ќебе – Најдобри Примање за Деца - Новородените М

Бела Муслин Бебе Swaddle Ќебе – Органски Памук, Совршен за Swaddling и Nursering – Дише Мека Корица и Заврши

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Исклучително мека ткаенина.Луксузна премиум квалитет и удобност.Оптимална големина на ќебиња.Секоја наредна измијте го прави овој swaddle ќебе дури и помеки поради екстра висока ткаенина квалитет.Само маска на детското седиште или шетач со Suntanca Бебе Ќебе додека сте надвор.ЗАШТИТА -лесни ќебе може да се заштити бебето од сонцето, прашина, комарци и други бубачки.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА 47" x 47" (120cm х 120cm) муслимански бебе ќебиња за момчиња, девојки се совршени за бебе swaddling обвива.Ние ги почитуваме нашите потрошувачи и да се направи само најдобрите производи.ОНА што вашиот нов роден бебе потреби? ✅Дури и тешки вашето бебе не може да се зборува сепак, можете да ги видите неговите чувства : ВАШЕТО дете е среќен и не whimper на swaddling? ✅Тоа значи дека допир на вашите раце и деликатни ткаенини од премиум бебе ќебе е убаво и мека.Бебињата сакаат тоа.Покажете ја вашата љубов и цел на неколку SUNTANCA Swaddle Ќебе право сега.Тоа е вашата одбрана од топлина и студ, од прашина и грешки, од sun и многу други работи.ВАШЕТО бебе е влезено во сон? ✅Тоа покажува дека вашето бебе да се чувствува безбедно бидејќи имате опкружен него со вашата нега и љубов.УЛТРА МЕКА 100% памук е направен од специјален пареа-се користи технологија за максимална мекост.Имајте начин светот одвлекување на вниманието само со користење на Suntanca Бебе Ќебе Suntanca Swaddle Бебе Ќебе е-мора да има додека патуваат, па дури и да оди.Нашата главна цел е да се заштити вашето дете од токсини користи во ткаенина бои.МЕКА ЗА БЕБЕ бела swaddle ќебе со ♻️НЕ БОИ♻️ и адитиви е добра за вашето бебе.Тоа се меки, ја апсорбира водата и може да се користи за капење се исцеди цели.БЕЗБЕДНО КАПЕЊЕ –бидете сигурни дека вашето бебе е сува откако бања и Suntanca swaddle ќебе е совршен за тоа.Памук,органски Памук.НЕУТРАЛЕН ДИЗАЈН и СУПЕР КВАЛИТЕТ.Супер меки и светлината текстура не се зголемуваат и се грижи за многу деликатна бебе кожата.ВАШЕТО бебе е тивко и мирно да спие? ✅Тоа значи сте ја одбрале ќебе на оптимална густина и се предвидени вашето бебе со максимална удобност.Посебни текстура на ткаенина овозможува одлична АПСОРПЦИЈА и се перат во машина за перење.Удобно и пријатно ќебе.КАКО можете да покажете ја вашата љубов вашето бебе со Suntanca Swaddle Бебе Ќебе?Обезбеди вашиот нов-роди бебе со : ЗДРАВ СОН –нема подобро ќебе, за да заврши вашето малку со еден од Suntanca swaddle.Нашите swaddle ќебе не ја изгуби својата QALITY дури и по многу време на перење и лесно да се одржува на 30 дена' гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди