.

.

New
Најголем Наставник По Историја, Некогаш - Мечето - Симпатична Мека Cuddly - Награда Подарок Присутни

Најголем Наставник По Историја, Некогаш - Мечето - Симпатична Мека Cuddly - Награда Подарок Присутни

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

Симпатична традиционалните браун мечето е направен со супер мека меки крзно совршен за да се умилкувам на телото до, полн со ликот и со пријателски лице, ова мечето го прави одличен подарок.Оваа мечето е ново и доаѓа во совршена состојба.Супер меки кадифен Браун мечето играчка.Оваа теди го носи носи бела маица.Оваа љубов направена традиционалните браун мечето е направен со супер мека меки крзно совршен за да се умилкувам на телото до, полн со ликот и со пријателски лице, секој ќе љубов оваа мечка.Cuddly браун мечето.CE Одобрено квалитет.Обичен, huggable играчка за деца на возраст од 3 години+.Одличен подарок за било кој повод.Сосема нов, неотворена, bagged.Сите нови материјали.ВИСИНА (со седиште мечка) = 20cm / 8 инчи - WIDTH = 15cm / 6 инчи - ДЛАБОЧИНА = 8cm / 3 инчи.Ако сте во потрага за мечето со специфично име / лого на неа - ве молиме контактирајте со нас.Симпатична мечето.Size 8 инчи / 20cm.Оваа симпатична традиционалните браун мечето е направен со супер мека меки крзно совршен за да се умилкувам на телото до, полн со ликот и со пријателски лице, ова имајте го прави внимателен подарок.Оваа мечето е ново и доаѓа во совршена состојба.Спецификациите за секој мечето се како што следува : * Висина (со седиште мечка) = 20 cm / 8 инчи * Width = 15 cm / 6 инчи * Длабочина = 8 cm / 3 инчи * мечето носи бела маица. * Супер меки кадифен браун мечето играчка * Сосема нов, cellophane завиткани * Сите нови материјали * Димензии : 20 см / 8 инчи * ја Прави оригинален подарок.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди