.

.

New
Часовникот шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жени Мажи

Часовникот шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жени Мажи

DEN 309.36

Количина на стоки
Достапно

Големина : 15.3 инчи (ширина), 18 инчи (висина).Направени од високо-квалитет полиестер влакна, водоотпорен, светлина и носат-отпорни.Преносни : може лесно да се приспособат на паричници, чаши, чадори или други мали предмети, патување удобен и практичен за да го носите.Главната џеб е отворена и затворена од страна на drawstring, кој е многу удобен.Постои патент patch џеб на фронт, кој е безбеден и може да се стави некои вредности.Многу погодна за училишни торби, спортски сали, спортски, јога, танцување, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење.Исто така е најдобар избор за децата во училиштето подароци, ноќта на Вештерките подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, и роденденски подароци.Часовникот шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жените и Мажите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди