.

.

New
Миленичиња Кукла Вокал Играчка Млечни Перница Чисти Забите Џвакање Играчки Писклив Кутре Играчки Интерактивни Материјали 1 Buc Жолта Креативни и Корисни

Миленичиња Кукла Вокал Играчка Млечни Перница Чисти Забите Џвакање Играчки Писклив Кутре Играчки Интерактивни

DEN 2047.20

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Кадифен.Карактеристики : Овие играчки може да помага да се задржи куче забите се чисти и здрави.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Големина : 13*19cm.Облик : Куче.Облик : Dog Service : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Пакет Including1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди