.

.

New
Topeakmart 41inch Висина Отвори Врвот Birdcage Parakeet Кафез w/Слајд-Out Фах& Четири задолжени за хранење телиња Двојно-Врата Birdcage, Теал Сина

Topeakmart 41inch Висина Отвори Врвот Birdcage Parakeet Кафез w/Слајд-Out Фах& Четири задолжени за хранење телиња

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Слатка дома за мали птици : Со големина на L46cm x W35cm x H92.5cm/ L18" x W14" x H36.5" и еден бар проред на 1cm/0.4", овој кафез може да биде слатка и безбедно дома за мали птици како budgies, canaries, lovebirds и finches.Домашно милениче-родител пријателски : Можете лесно може да го подигнете и да се движат кафез со држење на две рачки на врвот.Секој пред вратата има две мали влезовите, кои се специјално дизајнирани за вашиот малку пријатели.Страни функција 4 хранење вратите за лесен семе и вода refilling.Цврста конструкција : Направена од премиум метални жици прекриени со ' рѓа-отпорни, бојата, нашата birdcage карактеристики силна метал структура со лесен-за-чиста пластична база, и изшкуркан дрвени perches се безбедни за птицата е канџи.Ефективни кафез : Овој фенси птичји кафез доаѓа со четири полира дрвените perches и еден замав за вашите птици да се одморат и четири хранење чаши за својата погодност.Задоволството на клиентите отсекогаш бил нашиот извршување, ако не се задоволни со оваа трансакција, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да им помогнеме.Брз преглед : Овој отворен врвот birdcage е совршена куќа за вашиот птица и се одличен прилог на вашиот престој.Овој 41-инчен birdcage со интерактивна игра top може да се задржи вашето домашно милениче стимулирани, безбедно и среќни, додека задолжени за хранење телиња и perches внатре во кафезот ќе го направат вашиот пернат пријател чувствуваат само право дома.Ние се грижиме за пет родители, премногу.На лесен-за-чистење на слајд-out фах сигурно ќе го подобрат вашето корисничко искуство.Спецификации : Боја : теал blue Material : насликани железо, plastic Overall димензија (со врвот отвори) : 18 x 14 x 41" (Dxšxv)Вкупната димензија (со врвот затворена) : 18 x 14 x е 36,5" (Dxšxv)Бар проред : 0.4"Врата големина : 11.8 x 11.5"; 4 x 4.5" (Wx H) G. W. : 11.5 lb.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди