.

.

New
SASKATE Врти Робот Играчка, Новина се Повлече Назад Инерција се Врти Врвот Битка Робот Играчка Автомобили Set & Деформација Играчки - Повеќе Начини како да се Игра - Момче

SASKATE Врти Робот Играчка, Новина се Повлече Назад Инерција се Врти Врвот Битка Робот Играчка Автомобили Set

DEN 1260.00

Количина на стоки
Достапно

1. Различни се игра методи : Оваа играчка може да биде поделена на повеќе делови, и различни режими како што се пеколен врвот, inertial одење, и конкуренција. 2. Детали : во Текот врти на врвот, роботи рака може да биде флексибилно ротира за одржување на целокупната стабилност. 3. Повеќе вештини : Оваа интелектуална играчка помага да се подобри деца рака-око координација и набљудување вештини за време на појавување на процесот. 4. Уникатен дизајн : Овој роман жиро има една симпатична форма и светли бои.Ова ќе биде одлична декорација или екранот. 5. Safe материјал : робот врвот е направен од еколошки алуминиумски материјал, кој е издржлив, нетоксичен и безбеден, дозволувајќи им на вашите деца да уживаат во играта време.Опис : Материјал : Plastic Color : Црвена, Жолта, Blue Size : 9*8*55cm Use возраст Над 6 години old Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Пакет Including1* Жиро играчка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди