.

.

New
Deevoka Лесно да се Пополни Чаша Парфем Refillable Спреј Шише 100ml Дама

Deevoka Лесно да се Пополни Чаша Парфем Refillable Спреј Шише 100ml Дама

DEN 1704.00

Количина на стоки
Достапно

Сосема нов и висок квалитет, дебело стакло шише, не ќе се скрши лесно.Стаклениот балон спреј шише парфем, златно кафена мрежа антички стил спреј врвот.Можете да ги красат дневната соба и спалната соба, може да подарок пријатели и семејството.Затворање вклучени за патување.Додадете мода смисла, врвен технологија, мода моделирање.Опис : - Сосема нов и висок квалитет, дебело стакло шише, не ќе се скрши лесно - Стакло балон спреј шише парфем, златно кафена мрежа антички стил спреј топ - Додадете мода смисла, врвен технологија, мода моделирање - Можете да ги красат дневната соба и спалната соба, може да подарок пријатели и семејство - Затворање вклучени за патување - Апликација : може да препакување парфем, лосион, масло acity : 100ml - Материјал : стакло - Големина(приближно) : 11cm(висина), 17cm(должина) - Боја : златниот браун(спреј )Пакетот Вклучува : 1 Шише Парфем.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди