.

.

New
Мини DVI Влакна Extender - DVI да Влакна Конвертор, 1080P DVI Видео Оптички Transceiver, До 20km Текот на Еден Режим DVI Влакна Extender со Надворешни Стерео Аудио

Мини DVI Влакна Extender - DVI да Влакна Конвертор, 1080P DVI Видео Оптички Transceiver, До 20km Текот на Еден

DEN 5088.00

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .На DVI Влакна Extender Согласност со DVI1.0 3 D; HDCP1.4 стандард. 1 Ch Надворешни Аудио и DVI преку оптички влакна.На DVI Влакна extender Пренос на Далечина До 20km над Single-mode Еден Влакна.Компактна Големина (80*40*20mm/1.65*0.87*2.83 inch) за лесна инсталација.DVI видео Резолуција : до 1080 [email protected] HZ.Descriptions : На LNK-MDF100 Серија Мини-тип DVI оптички Влакна extender обезбедува продолжување на DVI сигнали на долги растојанија преку еден оптички влакна кабел, таа го поддржува DVI 1.0 спецификации, висока резолуција до 1920*[email protected] Hz.The DVI видео extender може да се користи за широк спектар на апликации кои бараат долги стабилен пренос на висока резолуција во реално време видео.Карактеристики : -Пренесува DVI видео и аудио сигнали до 20km преку еден оптички влакна кабел; -во Согласност со DVI 1.0 спецификации; -Поддршка 1920*1200 1080 [email protected] Hz; -Посебна поддршка 1600*1200 @60 Hz; -Поддршка на пиксели стапки од 25 MHz да 165 MHz; -DTV Резолуции : 480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p; -PC Резолуции : VGA, SVGA, XGA, SXGA до UXGA; -Висока компатибилност, може да авто-натпревар извор и екранот на уредот; Вграден-во автоматско прилагодување систем, направи на сликата мазна, јасна и стабилна; -Вграден ESD заштита систем; -Едноставен за инсталација, plug and play (репродуцирај); Спецификации : Стандарди : DVI1.0 3 D; HDCP1.4 Максимална Пиксел Часовник : 165 MHz Maximum Data го Оценувате : 6.75 Gbps Конектор : Женски DVI-D Аудио Интерфејс : 3.5 MM надворешен стерео аудио Влакна Тип : Single-mode Интерфејс : SFP модел – LC конектори Моќност : 5 V DC Димензии (Dxšxv) : 80*40*20mm/1.65*0.87*2.83 инчен Пакети : 1 * LNK-MDF100-Т TX (Предавател, со Видео Извор) 1 * LNK-MDF100-Р RX (Приемник, На ТВ/Display) 2 * Адаптер 2 * SFP Модул 1 * Мини DVI Влакна extender Упатството за Корисникот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди