.

.

New
Gazechimp Мала Кутија за Складирање, Лен Крпа Кошница, Декоративни Складирање Организатор, Контејнер за Дом, Канцеларија, Магацин, Плакар, Зелена

Gazechimp Мала Кутија за Складирање, Лен Крпа Кошница, Декоративни Складирање Организатор, Контејнер за Дом,

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Оваа чување на кутии се совршен начин да accessorize, организирате, и зачувување на објекти дома, канцеларија, дома, канцеларија, тавански или други живеалишта.На свитлива функција ви овозможува да зачувате простор кога не се во употреба и обезбедува удобност да се донесе заедно со вас каде и да сте.Чување на кутии може да се користи во спалната соба, дневна соба, студија соба, остатокот соба, кујна, канцеларија, плакари и кабинети за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани.Можете да ја чување бебе производи, облека, чевли, детски играчки, пет производи, toiletry чување, перење алишта, крпа, ќебе, bedsheet, спорт брзини, многу други користи.Изработени од еко-пријателски 100% природна ткаенина од јута надвор, полиестер поставата кожа и меки рачки, многу издржливи.Опис : - Ова чување на кутии се совршен начин да accessorize, организирате, и зачувување на објекти дома, канцеларија, дома, канцеларија, тавански или други живеалишта. - Изработени од еко-пријателски 100% природна ткаенина од јута надвор, полиестер поставата кожа и меки рачки, многу издржливи. - На свитлива функција ви овозможува да зачувате простор кога не се во употреба и обезбедува удобност да се донесе заедно со вас каде и да сте. - Можете да го чување бебе производи, облека, чевли, дете играчки, пет производи, toiletry чување, перење алишта, крпа, ќебе, bedsheet, спорт брзини, многу други користи. - Чување на кутии може да се користи во спалната соба, дневна соба, студија соба, остатокот соба, кујна, канцеларија, плакари и кабинети за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани.Спецификација : - Материјал : Лен Cloth Size Табела : Прибл.38x28x24 CM/14.96x11.02x9.45inch.Пакетот Вклучува : 1 Парче Складирање Бин Кошница : Место чисти со светлина сапуница вода кога е потребно.Не се препорачува да се машина за миење како што е хард-дното поддршка во внатрешноста.

Карактеристики на понудата

- Material:
Linen Cloth
Size Chart:
Approx.38x28x24CM/14.96x11.02x9.45inch. :
Package Includes:
1 Piece Storage Bin Basket :
Spot clean with light soapy water when needed. Not recommended to machine wash as there is a hard-bottom support inside. :
Неодамнешно

Слични понуди