.

.

New
Lunarable Гроздобер Туш Кабина Завеса, различно обоени Цветни Гранки на Темна Позадина Цреши и Бобинки Украси, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки за Бања, 54 W x 78 L, Те

Lunarable Гроздобер Туш Кабина Завеса, различно обоени Цветни Гранки на Темна Позадина Цреши и Бобинки Украси,

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

МЕРЕЊА - 78 ИНЧИ ДОЛГО x 54 ИНЧИ ШИРОКА.Вклучува куки.Не лагер е потребно.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Не винил, Не PEVA.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Водоотпорен и машина перат.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не Исчезнува.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ДИЗАЈНЕР ДЕЛО - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.ЗАБАВА.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни stallrap туш завеси.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Тоа е брз и луксузен начин да се освежите и целосно да го промени изгледот на бања без голем трошок.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Додава вистинска вредност и длабочина до вашата бања оркестарот.Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со илјадници изненадувачки дизајни.Се најде тема за сите и секој интерес во нашата Ambesonne Колекција.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Бања е местото каде што ќе се трошат значителен дел од денот, е место за да се релаксираат.Внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитирајте од звукот на вода, додека зјапаше во планински предели.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки, сите ќе ја сакаат оваа туш завеса.Секој човек од било која професија ќе бидат воодушевени од страна на разликата завеса носи да има куќа оркестарот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди