.

.

New
3PC 1/4 инчи 1/2 инчи 8мм месо тело битови Рутер Collet Продолжување Гравирање Машина за Продолжување Род

3PC 1/4 инчи 1/2 инчи 8мм месо тело битови Рутер Collet Продолжување Гравирање Машина за Продолжување Род

DEN 1044.96

Количина на стоки
Достапно

помина обемни испитувања и е во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди, квалитет е загарантирана, кој е практичен дрво алатка.Проверете дали рутерот collet екстензија се правилно составени.само со истиот притисок како и секој рутер collet.Продолжување род на гравирање машина е направен од хард алуминиумски материјал, кој има висока цврстина, силна сила и долг работен век, и тоа е погоден за машини за кроење, мелничката, и гравирање машини.За било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја извести ме.Материјали : Картон Steel Size : 1/2" да 1/2" 1/4" да 1/4" 8мм да 8mm Weight : 1/4"=107 грам 8мм=84 грам 1/2"=131 gram Package : opp кеси.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди