.

.

New
erddcbb Модерен Стил Тепих Мека Лесно да се Чисти Килим Полиестер Материјал Дневна Соба Кружна Површина Тепих Шарени Деца Playmat Девојки се Игра Душеци Мека Деца Спална ?

erddcbb Модерен Стил Тепих Мека Лесно да се Чисти Килим Полиестер Материјал Дневна Соба Кружна Површина Тепих

DEN 3023.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : помеша, Процес : еколошки печатење и dyeing Size : 60cm*60см , 80см*80см , 100cm*100cm , 120cm*120cm , 140cm*140cm , 160cm*160cm , 180cm*180cm , 200cm*200cm Thickness : 6mm Washing Инструкции : Рака мие и во машина wash Suitable Како : Дневна соба килим, спална соба килим, јога мат, детска игра мат, Нога мат, деца соба килим,Купатило, кујна, по скали, дневна соба, ходникот, спална соба.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавачот услуга, Ние ќе им помогне на гости да ги реши сите проблеми со квалитетот.Одлично за било која возраст, од децата на постарите.Супер удобно убаво се мазни и меки се чувствуваат!Ултра забавно во различни бои.Услуги на клиентите - ве Молиме да бидат сигурни дека ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Килими додадете еден допир на елеганција во вашиот дом оркестарот.Пакет се Вклучени : Тепих *1 Note : 1.Само избришете ја чисти или црево.Квалитет и Услуга Гаранција : Ние може да обезбеди осигурување на квалитет и услуга на клиентите. Големина може да се 1-3cm разликата се должи на рака, прирачник за мерење.Идеален како вашата омилена фотелја маска или област килим. Поради многу фактори, како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, светлината може да предизвика вистинска боја на објектот може малку поинаква од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори, но ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.Овие теписи се веднаш се исуши.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди