.

.

New
MYJP Костими Милениче Фен Рек Под Протезата домашни Миленичиња Нега Алатка Милениче Материјали

MYJP Костими Милениче Фен Рек Под Протезата домашни Миленичиња Нега Алатка Милениче Материјали

DEN 918.00

Количина на стоки
Достапно

Боја : беж.Количина : 1 парче.силен и здрав.Материјал : не ' рѓосувачки челик + пластика.Димензии : Висина : Околу 43.5 cm/17.13 инчи; Дијаметар : Околу 7.5 cm/2.95 инчи.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика боја на објекти во слика да биде малку различен од вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешки во мерењето.ви благодариме за вашето разбирање.Ние сме сигурни продавачот, ако имате било какви прашања во врска со нарачката, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние секогаш ќе биде тука додека не се добие задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди