.

.

New
XUCHUN Расклопна Кутија за Складирање,Повеќе Големини Виолетова Пластична Складирање Контејнерите со Капаци

XUCHUN Расклопна Кутија за Складирање,Повеќе Големини Виолетова Пластична Складирање Контејнерите со Капаци

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од 3 во различни големини : мали, Средни и Големи Складирање Кутија,Притиснете-студ прицврстување, лесен за монтажа и количка за простор за заштеда на енергија за складирање.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од Висок квалитет на ПП пластични одбор, засилен со посебни материјали, без мирис, и опремени£ водоотпорен, здрав, може да издржи честа употреба.ОТСТРАНЛИВ КАПАК : На здрав капаци обезбеди овие складирање кошеви за полиците со совршена прашина доказ решение.Можете да ги отворите со практично без напор на сите, или да ги отстраните за повисоки работи, добивање на различни видови на контејнери за чување на предмети.Декоративни, како и функционални, одлично за чување облека, фотографии, разгледници, канцелариски материјали, мали играчки, занаети, бебе производи, ДВД,Чевли,итн.Поддржани од страна на XUCHUN една година ограничена гаранција.Едноставна инсталација, Инсталиран во рамките на 10 секунди.Чекор 1 : се Отстрани и да се отвори како што е прикажано во чекор 1;Чекор 2 : Притиснете го копчето од една страна првата;Чекор 3 : да се Чува други копчиња се поставуваат;Чекор 4 : Затворете го капакот и тоа ќе се покажува во твоите очи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди