.

.

New
SENRISE 5PCS 3V CR2032 Мобилен Копчето Батеријата Носителот Пластика, Копчето Монета Мобилен Батеријата Носителот Случај Кутија Со Жица Доведе вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ, Црна

SENRISE 5PCS 3V CR2032 Мобилен Копчето Батеријата Носителот Пластика, Копчето Монета Мобилен Батеријата Носителот

DEN 249.36

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Копчето Батеријата Носителот Одговара на Батеријата Модел : CR2032 (Не се Вклучени Овде).Батерија тип : 3 V CR2032 Монета Батеријата.Материјал : Пластика, Метал.DIY напојување, со двојна wire конектор, со on/off прекинувач дизајн, лесно да ја ставајте батеријата во него.Пакет Содржина : 5pcs x Батеријата Држачот за 3 V CR2032 Монета Копчето Ќелија.Карактеристики : Brand new висок квалитет Лесна инсталација DIY напојување Со двојна wire конектор Со on/off прекинувач дизајн Лесно да ја ставајте батеријата во it Specifications : Боја : Црна Конектор : Бакар лист Батерија тип : 3 V CR2032 Монета Battery Package Содржина : 5/10/20pcs x Батеријата Држачот за 3 V CR2032 Монета Копчето Cell Note : - ве Молиме овозможи ситни грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. - Монитори не се калибрира истата точка бојата прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди