.

.

New
SBSNH Автомобил внатрешни работи, автомобил фан 12V моќен автомобил ладење автомобил со мал електричен автомобил пригушувач

SBSNH Автомобил внатрешни работи, автомобил фан 12V моќен автомобил ладење автомобил со мал електричен автомобил

DEN 3113.28

Количина на стоки
Достапно

☆[Високо-квалитетни материјали, ниско ниво на бучава] фан е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, и на изглед е таписерии и модерен. ☆[Моќен, брз] фан користи моќни електричен мотор и има висока воздухот јачина на звук за да ги исполни сите ваши потреби!. ☆[Власт] Мини фан треба да бидат поврзани на моќ конектор, пред тоа може да се користи. ☆[Мулти-Функција] Овој фан има unfixed заградата дека може да се стави на автомобил или обесени во еден лесен за носење и чување на место. ☆[Производ, Услуга] Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се чека за вашето писмо од 24 часа!.Опис на производот : Боја : како shownfeature : ☆ Креативни, модерен дизајн, уникатен стил.спецификација : ☆ Производ големина : 30.5*30.5*27cm (должина * ширина * висина)☆Материјал : ABA Инженеринг Пластика☆ Моќ : DC5 V USB приклучок☆ брзината на вентилаторот : 2 датотеки☆ Напојување : USB интерфејс☆ нето тежина : 950g This пакетот вклучува : ☆ 1 X десктоп фан☆1 X USB кабел☆1 X Корисникот Manual Our производи биле тестирани, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прво време, така што можеме да ви овозможи со најдобра услуга.Мобилни клима уред клима уред овлажнител испарувачот воздух прочистувач на воздух два ладно пригушувач домашна заштеда на енергија.

Карактеристики на понудата

☆ Product size:
30.5*30.5*27cm (length * width * height)
☆Material:
ABA Engineering Plastics
☆ Power:
DC5V USB plug
☆ fan speed:
2 files
☆ Power:
USB interface
☆ net weight:
950g
This package includes:
☆ 1X desktop fan :
☆1X USB cable :
☆1X User Manual :
Our products have been tested, if you have any questions, please contact us in the first time, so that we can provide you with the best service. :
Mobile Air conditioner air conditioner humidifier evaporator air purifier air freshener cold muffler home energy saving :
Неодамнешно

Слични понуди