.

.

New
DanzNMotion Реверзибилна Балет Заврши Здолниште Возрасни Големини во Црна Флорални

DanzNMotion Реверзибилна Балет Заврши Здолниште Возрасни Големини во Црна Флорални

DEN 467.76

Количина на стоки
Достапно

Памук/Lycra.Danz Nmotion од Danshuz Фустан без Ракави.Целосно Пред Наредени.Одлично за допрете, балет, џез и повеќе!.Одлично за Рецитали.Изработени од Памук Смеса.Без ракави (Резервоарот на Врвот) за танц фустан со прилог georgette здолниште.Целосно пред наредени.Памук Смеса.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди