.

.

New
Umbra Другар Декоративни Over-The-Врата или Ѕидни-Монтирање Кука за Бесење Палта, Шалови, Кеси, Purses, Ранци, Крпи и Повеќе, Средни, Црна

Umbra Другар Декоративни Over-The-Врата или Ѕидни-Монтирање Кука за Бесење Палта, Шалови, Кеси, Purses, Ранци,

DEN 766.08

Количина на стоки
Достапно

ОРИГИНАЛОТ, ЗАБАВА, ДИЗАЈН : Дизајниран од страна на Алан Wisniewski за Umbra, овие забава, лесен за монтирање на ѕид куките се дел од бестселерот Другар Колекција дека, исто така, вклучува часовникот, шише настроената, плута завртка, хартиена крпа носителот, чај infuser и повеќе.Buddys радосна дизајн функција Umbras класичен Другар figurine.овие куки може да се користи на секоја врата за да ви овозможи со лесно да се користи за складирање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди