.

.

New
Западен Остри Кожа & Подигнат Mfg, Ltd. Земјата Легенда Рамо Слободни Летаат Лист

Западен Остри Кожа & Подигнат Mfg, Ltd. Земјата Легенда Рамо Слободни Летаат Лист

DEN 1668.00

Количина на стоки
Достапно

Neoprene водат рамо внесува спречување на триење.Стомакот Бенд.Двојно тока пред затворање.Опашката размавта.Заштита на вашиот коњ потреби за време лета сезона, оваа состојба е рамо слободни дизајн за повеќе слобода на рамо, намалување на раствори, како и дополнителна заштита со опашката размавта и стомакот бенд, и двојно тока пред затворачи за безбедна одговара.Западен остри кожа е горд што еволуирале за над 70 години од мали, семејни работи tannery и темперамент производителот во Винипег, Манитоба до Канада е најголем седло и капи производителот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди