.

.

New
Божиќ Оксфорд Ткаенина Перење Попречува, Црвена Камион Повлече Божиќ Дрво на Дрво Одбор Среќен Божиќ Перење Кошница за Спалната соба, Перење и Бања, 13.8W x 17L

Божиќ Оксфорд Ткаенина Перење Попречува, Црвена Камион Повлече Божиќ Дрво на Дрво Одбор Среќен Божиќ Перење

DEN 614.64

Количина на стоки
Достапно

❈ТРАЕН ТКАЕНИНИ : На ткаенина се користи во перење кошница е во Оксфорд ткаенина, кој е издржлив, водоотпорен и нема чуден мирис.Валкана крпа попречува може да се мијат постојано без деформација и може да се користи. ❈ДИМЕНЗИИ : големината на перење кошница е 13.8 x 17 инчи.Нашите перење кошница е доволно голем да се одржи перење секоја недела.Дали треба да се спакуваат облека и играчки, нашите пространи количка за перење кошница е наједноставен и најефикасен избор. ❈НАМАЛУВАЊЕ на ХАОС : Облека се премногу мрзливи да се мие секој ден, но тие ќе изгледаат неуредна ако тие не се зачувани.Купување на висока вредност валкана облека кошница може да се реши овој проблем.Перење кошница не е само лесен за складирање, но исто така ви дава чиста и уредна средина. ❈МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Валкана облека кошница може да ви помогне продавница валкана облека и играчки.Перење кошница е широко се користи, бидејќи на неговата количка за функција.Расклопна складирање бин многу погоден за патување или за дома чување.Можете да се стави било каде, кога не е во употреба, како што се бања, дневна соба, спална соба, итн. ❈ПОГОДНО : Перење попречи е свитлива и има рачки на двете страни, може да носи тешки товари, кој е лесен и брз, што ќе ви овозможи да се ослободи од гломазна валкана облека забавува.Не користите машина за перење да се исчисти перење кошница.Рака мие е препорачливо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди