.

.

New
Винил Ѕид Налепница Винил Ѕид Decal Girly Соба Мистична Убавина Океанот Дома Декор Wallpaper-42x28cm

Винил Ѕид Налепница Винил Ѕид Decal Girly Соба Мистична Убавина Океанот Дома Декор Wallpaper-42x28cm

DEN 273.60

Количина на стоки
Достапно

♥Материјал : ПВЦ материјал, заштита на животната средина, водоотпорен, не-токсични и невкусна. ♥Погодни за семејства, детски соби, дневни соби, спални соби, кујни, детски градинки, училишта, канцеларии и продавници. ♥Ѕид налепници се лесен за употреба и може да се отстрани уредно без оштетување на ѕидот или напуштање на било леплива остатоци.Водоотпорен и сончање. ♥Ѕид налепница декорација може да се донесе еден елегантен, креативни и уметнички изглед на вашиот дом, со што ќе прекрасно визуелно доживување. ♥Прилагодување може да биде прифатен, ако имате други прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно побрзо и да помогне да се реши проблемот.Производ description Welcome до нашата продавница!Дно хартија и транспарентен производи се лесни за употреба и изгледа поубаво!Заштита на животната средина, самолепливи, лесно да се биде јасно, ѕид декорација ефект е подобро отколку печатење ѕид налепници.Предностите се : целосна декорација ефект, силна три-димензионален ефект, повеќе lifelikesupport директна продажба, трговија на големо производи, Ние може да ви обезбеди со најдобри цени и висок квалитет на производите.Материјал : ПВЦ материјал, еколошки, водоотпорен, не-токсични и невкусна.Користете место : спална соба, дневна соба, кујна, ходник, градинка или детска спална соба, како и ученички дом, канцеларија, работно место, теретана и трпезарија, врати, прозорци, огледала, кабинети, скалите, стакло, кафе чаши и училишта.Answer : ___________________________ Note : ширина на гравирање материјал е 60СМ.Ѕидот налепници пошироки од 60 CM треба да бидат прилагодени.Треба да се splice кога pasting.Исто како загатка.Ве молиме бидете сигурни дека не да се држи на други налепници или нерамни површини.Ако сакате да го прилагодите големина и боја која одговара на вас, исто така можете да го кажете ни и ние ќе го произведува според вашата големина и боја.Поради различни прикажува, ве молиме овозможи мало боја разлика.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во времето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди