.

.

New
Gazechimp Птица Замав Памук Замав Птица Играчка за Кафез

Gazechimp Птица Замав Памук Замав Птица Играчка за Кафез

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Голема подароци и најдобрите за нега на вашата прекрасна милениче птици папагали.Птици Папагали Замав Играчки Кафез Виси Оркестарот Додаток.Можете да ја одложи тоа за украсување птица кафези, исто така и за џвакање , стои и качување.Погоден за птици папагал parakeets,cockatiels, conures, finches,budgie,macaws, lovebirds,итн.Папагалот Џвакање играчка е совршен придружник за да се задржи вашиот папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа.Опис : - Птици Папагали Замав Играчки Кафез Виси Оркестарот Додаток. - Папагал Џвакање играчка е совршен придружник за да се задржи вашиот папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа. - Можете да го суспендира тоа за украсување птица кафези, исто така и за џвакање , стои и качување. - Голема подароци и најдобрите за нега на вашата прекрасна милениче птици папагали. - Погоден за птици папагал parakeets,cockatiels, conures, finches,budgie,macaws, lovebirds,итн.Спецификација : - Материјал : Јаже - Големина(Dx T) : Прибл.15.5x1.5cm/6.10x0.59inch - Еден Синџир Должина : Околу.18cm/7.09 inch Package Вклучува : 1 Парче Папагал Toy Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во бојата на слики и вистинскиот објект.

Карактеристики на понудата

- Material:
Rope
- Size(DxT):
Approx.15.5x1.5cm/6.10x0.59inch
- Single Chain Length:
Approx.18cm/7.09inch
Package Includes:
1 Piece Parrot Toy :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Неодамнешно

Слични понуди