.

.

New
Мали Срцето Keepsake Кутија

Мали Срцето Keepsake Кутија

DEN 374.16

Количина на стоки
Достапно

Убава сребро-тон никел-позлатен лим.Врежана цветни опкружуваат полиран празен простор во центарот совршен за гравирање.Сомот внатрешни работи.Совршен за чување на безбедно вашиот најскапоцениот парчиња на накит. 3.15 * 3 * 1.6 инчи (8 * 7.7 * 4 cm).Нашите Мали Срцето Keepsake Кутија е совршен за вашиот најубав baubles.Кој врежана се развива зголеми криви чувари на полиран празно срце плочата во центар и црн сомот внатрешни работи за заштита на предмети од скапоцени камења.Совршен подарок за љубовта на вашиот живот, нејзиниот роденден или булчински туш.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди