.

.

New
Сите што Сакам за Божиќ е ноќта на Вештерките Грди Џемпер Божиќ PopSockets Swappable PopGrip

Сите што Сакам за Божиќ е ноќта на Вештерките Грди Џемпер Божиќ PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Смешни се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Смешни & Празнична "Сè што Сакам за Божиќ е ноќта на Вештерките Грди Џемпер Божиќ" е совршен за оние кои сакаат ноќта на Вештерките, Наместо на Божиќ овој Празник.Оваа Грди Џемпер Божиќ tee е совршен за божиќ или ноќта на Вештерките.Карактеристики Черепи Лилјаци Тиква & Мачки.Го прави совршена Плашлив Грди џемпер Божиќ Tee за гледање Хорор Филмови & Божиќ Филмови, овој Божиќ сезона.Исто така, прави совршен Pj / Pajama врвот за мажи или жена овој Божиќ одмор или ноќта на Вештерките.На оваа ноќ на Вештерките Џемпер е сигурно да се смеат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди