.

.

New
ДДП Микро SCOPIC Dissecting Ножици, Нерѓосувачки Челик, Прав, 4 1/2 во

ДДП Микро SCOPIC Dissecting Ножици, Нерѓосувачки Челик, Прав, 4 1/2 во

DEN 1387.20

Количина на стоки
Достапно

ДДП МИКРО SCOPIC DISSECTING НОЖИЦИ, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ПРАВ, 4 1/2 ВО.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 1. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА DPP.ДДП МИКРО SCOPIC DISSECTING НОЖИЦИ, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ПРАВ, 4 1/2 ВО.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди