.

.

New
BHCXA Дизајн DIY Печати Силикони Главата Помине Stamper Шаблони, Нокти Желе Помине Уметност Stamper Scraper Сет, Транспарентен Желе Помине Уметност Stamper(Сина)

BHCXA Дизајн DIY Печати Силикони Главата Помине Stamper Шаблони, Нокти Желе Помине Уметност Stamper Scraper

DEN 102.72

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во забава и креативност од do it yourself помине уметност печат оваа точка!.Материјал : Пластика/Силикон.Овие нокти stampers и гребење се направени од високо квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Боја : Светло Сина,Зелена,Розова,Жолта,Портокалова.Пакет Содржина : 1 Компјутер Помине Stamper +1 Pc Scraper.Тежина : 35g Color : Светло Сина,Зелена,Розова,Жолта,Orange Item име : Желе Силикони Stamper Package Содржина : 1 Компјутер Помине Stamper +1 Pc Scraper Material : Пластика/Silicone How да го користите : * На Stamper се користи за помине уметност печат, прво што треба да помине уметност печат плоча.* Отлепвам филмот на печат плоча.* Стави капка од полски на моделот што го сакате, а потоа користете го scraper се шири на ноктите полирање рамномерно.* Притиснете го stamper на моделот, а потоа печати на вашите нокти.Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3mm Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди