.

.

New
Owlike Не-Токсични Лебди Бања Играчки Поставува со 36 Пена Бања Букви, Броеви Риболов Нето Животинско Топки за Новороденчиња, Доенчиња Години

Owlike Не-Токсични Лебди Бања Играчки Поставува со 36 Пена Бања Букви, Броеви Риболов Нето Животинско Топки

DEN 748.80

Количина на стоки
Достапно

Сите оние играчки изработени од еко-пријателски материјал, безбедно и здравје на деца да си играат со.Три животински топки ( рак, кит, октопод ), само потоне на животните топки во водата и да ги извади, овие прекрасни животни топки може да келеш на вода.Пакетот вклучува 26 букви(A-Z), 10 броеви(0-9), 3 лебди squirts животинско топки, кит риболов нето (Кошарка Обрачот) и организатор мрежа торба. 2 во 1 дизајн кит нето риболов може да биде кошарка обрачот за децата да си играат.Пена букви/бројки може да плови на вода, или деца може да се држи ги на када или ѕид кога е влажно.Спецификации : Боја : Како што е прикажано Материјал : ABS Големина : Mesh торба : 35* 39cm/ 14* 15. 5in Рак топка : 2. 6* 2. 6* 2. 6in Кит топка : 3. 0* 2. 8* 2. 6in Кит нето риболов : 7. 5* 5. 7* 5. 2in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4 - 1. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1* Чување мрежа торба 2* Налепница Куки 2* Вшмукување Чаши 1* Кит риболов нето 3* Лебди squirts животинско топки 26* Бања пена букви ( A - Z ) 10* бројки ( 0 - 9 ).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди