.

.

New
GADZILLE Кутии за Складирање на Нафта Сликарство Свитлива Коцка Организатор Складирање Кутија Расклопна Ткаенина Складирање Кошница Декоративни Облека Складирање Б?

GADZILLE Кутии за Складирање на Нафта Сликарство Свитлива Коцка Организатор Складирање Кутија Расклопна Ткаенина

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Повеќенаменски И Разноврсна Чување на Кутии-Ова 11 инчен коцка чување на кутии нуди бескрајни можностите за складирање, како плакарот чување на кутии, спална соба организирање на кошница, под кревет фиоки, перење облека ќебе кошеви, пет играчки кошеви, дете playroom играчка градите и пелена за складирање, И лесно да се чисти, избришете со влажна крпа може да се чистат.Производ Advantages Fabric кутии за складирање се ослободени од хемиски мириси и еколошки, Лен ткаенини е силна но сепак мека, ова расклопна складирање кутија сет ќе ги задоволи вашите долгорочно складирање потреби.Стилски, Но и Практичен-На декоративни кутии за складирање се дизајнирани со модерен и стилски модели, и декоративни и практични, што ги прави одличен украс за домот, Cubby чување на кутии, исто така, се идеален подарок за пријателите и семејството, и можат да бидат дадени како подароци за Божиќ, ноќта на Вештерките, за Денот на Вљубените и денот на Благодарноста.Складирање организатор кутии за да обезбедат решенија за широк спектар на чување треба : организирање и чување облека, обувки, играчки, пет производи, toiletries, перење, кревет и постелнина, спортска опрема и за многу други намени, го Стави во секој дел од вашиот дом : дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, перење соба.Во исто време, складирање кошеви за полиците се одличен додаток на вашиот почетен живот, заштедувајќи ви многу проблеми со дома чување.Малите Кутии за Складирање-Коцка чување на кутии за мерење 11inch, складирање кошеви имаат засилен памук јаже рачки за лесен и удобен транспорт, здрав дното на ткаенина складирање бин ја задржува својата форма по секоја употреба.Здрав Материјал-Оваа коцка организатор складирање кантите е направен од висок квалитет на P-U кожа и платно ткаенина, силна структура и издржливи, На количка за коцка складирање бин едноставно набори и продавници во еден агол кога не е во употреба, зема нема простор на сите.Чување на кутии се потребни категорија во домашниот живот, речиси секое семејство ќе имаат складирање потреби, а потоа изберете добар коцка чување на кутии може да им помогне на семејствата да ги реши потребите и да се избегне хаосот, GADZILLE чување на кутии од одличен квалитет, е одличен избор!.На свитлива функција на кантите за коцка складирање значи тоа е и простор за заштеда и преносни, Кога не сте ги користите, или им се потребни за патување, можете едноставно да го капакот за нив.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди