.

.

New
Canon EOS 7D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm f/3.5-5.6 is USM Леќа & W-E1 Wi-Fi Адаптер (9128B135) + Canon EF 50mm Леќа + 64GB Мемориската Картичка + Боја Филтер за Полнење + Случај + Повеќе (Продолжува)

Canon EOS 7D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm f/3.5-5.6 is USM Леќа & W-E1 Wi-Fi Адаптер (9128B135) + Canon

DEN 714.00

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : 1 x Canon EOS 7 D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Леќа Built-In GPS - EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Леќа.Веќе многу способен слики машината, EOS 7 D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm Објектив и W-E1 Wi-Fi Адаптерот од Canon зема камерата е способности на рецка со вклучување на SD-картичка големина објект кој додава Wi-Fi конективност за да ја камерата.Производителот Вклучени Предмети : Canon EOS 7 D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Леќа W-E1 Wi-Fi Adapter Canon W-E1 Wi-Fi Adapter Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Lens Canon ЛП-E6 N Литиум-Јонска Батерија Pack (7.2 V, 1865m Ah) Canon LC-E6 Полнач за LP-E6 Батеријата Pack Canon Eyecup Eg Canon RF-3 Тело Капа за Canon EOS Cameras Canon IFC-150 U II USB 3.1 Генералот 1 Интерфејс Кабел за DSLRs Wide Камера Strap Battery Cover Software CD-ROM-от Пакет Вклучува : 1 x Canon EOS 7 D Mark II dslr фото Камера со 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Леќа & W-E1 Wi-Fi Adapter1 x Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens1 x San Disk Secure Digital 64 GB Екстремни ПРО Cmemory Card1 x 67mm Дипломирал Боја Филтер Kit1 x Камера Bag1 x 49mm 3 Парче Филтер Kit1 x 67mm 3 Парче Филтер Kit1 x Corel Photo Софтвер Со Photo Mirage, After Shot, Сликар Essentials, Paint Shop Про, и Видео Studio2 x LPE6 Battery1 x Брз Полнач За LPE61 x Мемориската Картичка Reader1 x Led Light1 x 67mm Широк Агол Lens1 x 67mm Telephoto Lens1 x 67mm Лале Леќа Hood1 x 12 инчи Флексибилни Tripod1 x Висока Брзина Мини HDMI да HDMI Cable1 x Рака Strap1 x Леќа Капа Keeper1 x Мемориската Картичка Wallet1 x Чистење Комплет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди