.

.

New
прана Мажите Vaha Краток

прана Мажите Vaha Краток

DEN 469.68

Количина на стоки
Достапно

53% Коноп, 44% Рециклиран Полиестер, 3% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.прана Vaha Кратко - Мажи е Црна, XS.На прана Vaha Кратко е изградена од нашите sutra коноп/поли водат ткаенина и намалување за релаксирана одговара.Оваа мажите краток нуди природен мирис намалување и брзо сушење квалитети.Стилизирана со сплетам еластична корселе и drawcord, пред велт џебови, и back patch џеб.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди