.

.

New
ViCiCA 2 парчиња 110 Универзална Пламен Графика Автомобил Авто Тело Страна Налепница Пламен Трки Спортски самолепливи Страна Лента Decal Декорација Додатоци за Џип Камио

ViCiCA 2 парчиња 110 Универзална Пламен Графика Автомобил Авто Тело Страна Налепница Пламен Трки Спортски самолепливи

DEN 146.16

Количина на стоки
Достапно

КАКО ДА се ЗАЛЕПИ - а.Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.Место decals за автомобили во одбраната локација на автомобилот.Моден дизајн, во голема мера ги красат вашиот автомобил, го направи тоа со многу кул и атрактивен изглед. СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА - Vi Ci CA автомобил decals одговара на сите автомобил тело декорација, headlamp, аспиратор, багажникот, мотор и мопед, Направи вашиот автомобил кулер,тоа е најдобар подарок за автомобил љубовници.Големина : 280*42cm/110*16inch,Автомобил налепници за двете страни на возилото,На налепници одговара на повеќето редовни автомобили.Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal. НАШИТЕ ПОСЕБНИ УСЛУГИ - Ние се стремиме да се обезбеди добар сервис и шопинг искуство.Автомобилот decals е направен од ПВЦ материјал, сончање водоотпорен, трајни,перат и да се штити автомобил безбедно.Едноставен за инсталација и отстранување, без да остават леплива остатоци.Не му наштети на автомобил боја.Ве Молиме Да Се Спореди Со Вашиот Оригиналот Пред Купување! ).Внимателно и полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal. ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и ОТСТРАНУВАЊЕ - Vi Ci CA налепници за автомобили доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.Ве молиме да ни веруваат што се заштитени со посебни услуги на клиентите од Vi Ci CA продавница!Ако сте несреќни или било какви прашања, ве молиме не двоумете се чувствуваат преку директно да контактираат со нас.Ние ќе се грижи за вас во рок од 24 часа!.Одговара на сите автомобили, камиони, бродови, atv настана, тело работи и разни површината.По чистење на автомобил да се отстрани прашина, спреј со вода за автомобил за намалување на вискозитетот на налепница. ?2 парчиња Автомобил со Спортски Стил, Налепници Авто Двете страни на Телото Оган, Пламен Налепница Винил Decal Автомобили Автомобил Accessories Product Опис : 1.Никогаш не му наштети на автомобил боја и никаква трага од промена, Водоотпорен, перат и автомобил се мијат безбедно, Поткрепени со самолепливи за лесно repositioning.(Компатибилност Е Само За Референца.Големина : 280cm*42cm/110*16inch.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди