.

.

New
Aviditi Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Плоштади, x 1/2 1/2 Инч, 1/16 Дебела, Бела - за Монтажа, Занаети, Дом и Канцеларија за Употреба (1 Ролна од 1296 Плоштади)

Aviditi Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Плоштади, x 1/2 1/2 Инч, 1/16 Дебела, Бела - за Монтажа,

DEN 1972.80

Количина на стоки
Достапно

Специјални лепило овозможува лесно отстранување.Пред-намалување на пена плоштадите на 3" јадро. 1/2 X 1/2" Лента Логика® 1/16"Отстранлив Двојно Пена Еднострано Квадрати.Специјални лепило овозможува лесно отстранување.Пред-намалување на пена плоштадите на 3" јадро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди