.

.

New
Ayyufe Бања Складирање Организатор,Складирање Рек Удар Слободни Добар Капацитет Алуминиум Легура Не Дупчење Туш Полица за Дома Туш Кошница Подвижен Кука за Тоалет

Ayyufe Бања Складирање Организатор,Складирање Рек Удар Слободни Добар Капацитет Алуминиум Легура Не Дупчење

DEN 573.36

Количина на стоки
Достапно

✔Идеална Големина : Тоа е ѕид монтирани и удар бесплатен простор за складирање багажник, така што ќе може да се инсталира лесно и без оштетување на вашиот ѕид површината. ✔Висок Квалитет : Складирање решетката е направен од алуминиум материјал. ✔Practical This производот доаѓа со висока парапет со голема товарот, кој може да се спречи мали предмети од паѓа надолу, а исто така може да се одржи во текот големина шампон без да падне. ✔Multipurpose There се 4 различни големини за да изберете од. ✔Домаќинство Storage This производот е погоден за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, тоалет, бања, итн.Опис : Овој производ доаѓа со висока парапет со голема товарот, кој може да се спречи мали предмети од паѓа надолу, а исто така може да се одржи во текот големина шампон без да падне.Тоа е ѕид монтирани и удар бесплатен простор за складирање багажник, така што ќе може да се инсталира лесно и без оштетување на вашиот ѕид површината.Складирање решетката е направен од алуминиум материјал.Постојат 4 различни големини за да изберете од.Овој производ е погоден за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, тоалет, бања, итн.Точка Име : Складирање Rack Material : Алуминиум Alloy Size Детали : 1 : 29.5 cm x 22cm x 15.6 cm/11.61" x 8.66" x 6.14" (Прибл.)2 : 31.7 cm x 14.2 cm x 5.1 cm/12.48" x 5.59" x 2.01" (Прибл.)3 : 29.5 cm x 22cm x 15.6 cm/11.61" x 8.66" x 6.14" (Прибл.)4 : 31.7 cm x 14.2 cm x 5.1 cm/12.48" x 5.59" x 2.01" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Rack(Другите Не се Вклучени).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди