.

.

New
LC 30 Парчиња во Пакување 01553-00401 Најлон Занитвам Задржување на Автомобил Автомобил Clipss 11x13x5mm Панел Спектар 4mm

LC 30 Парчиња во Пакување 01553-00401 Најлон Занитвам Задржување на Автомобил Автомобил Clipss 11x13x5mm Панел

DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно

ОЕМ Бр. : : 01553-00401. Големина на : Глава Дијаметар : 11mm(7/16 инчи), Матични Должина : 13mm(1/2 инчи), Snap Во 5mm Дупка(3/16 инчи), Панел Опсег : 4mm.Fittment : : 01553-00401. Примена : Задржување На Клипот.Користење на најдобар квалитет на пракса и да се споредат со ОЕМ fittiment.Производителот : , , ; ОЕМ : 01553-00401(0155300401),909120025,90504-S7 S-013(90504 S7 S013) ; C491 (Замена за).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди