.

.

New
360 Ротирачки iPad Про 12.9 инчен 5 4-та Генерација Магнетни Случај со Тастатура, Touchpad, Backlits Trackpad Тастатура Флип Folio Покритие за iPad Про 12.9-инчен 4 & 5 Генералот (RoseGold-360 Ротаци?

360 Ротирачки iPad Про 12.9 инчен 5 4-та Генерација Магнетни Случај со Тастатура, Touchpad, Backlits Trackpad

DEN 3096.00

Количина на стоки
Достапно

★ Компатибилни Модели :i Pad Про 12.9-инчен (5 генерација) 2021 број на Модел (на задната корица) : A2378 A2461 A2379 A2462 & i Pad Про 12.9-инчен (4та генерација) 2020 број на Модел (на задната корица) : A2229 A2069 A2232 A2233 & i Pad Про 12.9-инчен (3-та генерација) 2018 број на Модел (на задната корица) : A1876 A2014 A1895 A1983. ★ 360° Rotate & 180° Флип : Овој тенок i Pad про 12.9 2021/2020/2018 Магијата на тастатурата може да се ротира до 360-степени и флип 180-степени, тоа ќе се сврти на i Pad во моќна лаптоп било време што би го сакале тоа. ★ Изградена‑во trackpad :i Pad Про 12.9-инчен (3, 4 & 5 Генерација) Магнетни вшмукување ротари тастатура со touch pad,Со различни гест контроли како избришете, притиснете, и дојдете на touchpad и целосна ред на i OS копчињата за кратенки, кои го поддржуваат мулти-прст функција ќе им понуди голема помош кога ќе не има на глувчето во рака. ★ Backlits Тастатура : позадинско осветлување на копчињата се пали во темнината ,да ви Обезбеди удобно внесување искуство. ★ Магнетни Smart Покрие со допир, Тастатура : Магнетни тастатура школка е лесно да го инсталирате, исто така ви овозможува лесно да се отстрани 2021/2020/2018 12.9 инчен i Pad Про таблета од тастатурата капак. ★ Поддршка пенкало полнење :i Pad Про 12.9 инчен Тастатура Случај Поддршка на apple молив пар и безжични полнењето без да се симне случајот (Apple Молив НЕ е вклучен).i Pad Про 12.9 инчен 2021 Магнетни Случај со Touchpad Тастатура 7 Бои позадинско осветлување Монтажни Тастатура Круг Копче Изградена‑во trackpad Јасно Задниот Поклопец за Про 12.9 5 Генералот 4-та Генерација на 3 Генерација ,Магнетни вшмукување поделба дизајн Задниот капак кој се одвојува Вертикална стојат Хоризонталните стојат Допрете Тастатура магнет поклопец со камерата леќи на Камерата заштитник.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди