.

.

New
Lagerery Фиока Копчиња за Бебе Цвет Пеперутка Кабинет Копчиња за бебе соба Соба Салон Копчиња Круг Украсни Копчиња за Деца Соба 4Pcs 1.3x1.0 во

Lagerery Фиока Копчиња за Бебе Цвет Пеперутка Кабинет Копчиња за бебе соба Соба Салон Копчиња Круг Украсни Копчиња

DEN 299.76

Количина на стоки
Достапно

На копчиња се изработени од АБС, површината е мат и мазна, копчиња се мали и компактни, ретки и модерен, носат-отпорни, и издржливи.Големина на : 1.3x1.0 во/3.3x2.5 cm.Пакетот вклучува два вида на завртки и повеќе метал подлошки.На завртката должини се 1.1 во (28mm) и 1.37 во (35mm) соодветно.На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Површината на копчиња се кристално стакло, како и за печатење е инкрустирани под кристално стакло, што има силно чувство на три-димензионални визија.Овие фиока копчиња се погодни за сите видови на гардероби, кабинети, dressers, кутии, кутии, маси, итн.Тие, исто така може да се користи за креативни ѕид декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само да помине на завртката од задната страна на одборот и заострување на мебел копчиња.Дали сакате да се направи вашиот кабинети, гардероби, фиоки, и облекување маси изгледа ново?Овие круг копчиња се посебен и стилски доволно, тие се мали и слатки, но тие лесно може да декорирате вашиот дом, не пропуштајте ги!АБС материјал : Овие копчиња се изработени од АБС, површината е мат текстура, многу мазна.Големина : Копчиња големина се 1.3x1.0 во(3.3x2.5 см).Пакетот вклучува два вида на завртки и повеќе метал подлошки.На завртката должини се 1.1 во (28mm) и 1.37 во (35mm) соодветно.На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Печатење во боја : површината на копчиња се кристално стакло, како и за печатење е инкрустирани под кристално стакло, што има силно чувство на три-димензионални визија.Се применуваат за : Овој кабинет копчиња се погодни за сите видови на гардероби, кабинети, dressers, кутии, отпадоци,маси, итн.Тоа исто така може да се користи за креативни ѕид декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна.Лесен за инсталација : Тие се лесно да се инсталира, само да се помине вклучени завртки преку задната врата или фиока, а потоа се стегне рачка од предната страна.Совети : Нашата продавница се фокусира на производство и продажба на производи за домаќинство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди