.

.

New
Dltmysh Завртки 10-20pcs M3 M4 M5 M6 Челик со Црна Рамен хексадецимален countersunk Head Само Прислушување Завртки Модел Завртка (Боја : Црна 8.8, Големина : 6mm)

Dltmysh Завртки 10-20pcs M3 M4 M5 M6 Челик со Црна Рамен хексадецимален countersunk Head Само Прислушување Завртки

DEN 1147.20

Количина на стоки
Достапно

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челик-Направени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на корозија во многу средини.Широко применливи-широко се користи во домовите и канцелариите, дрвен мебел, поправки и пронајдоци.Има широк спектар на апликации, многу погодна за домови, гаражи, фабрики, фабрики, и погодна за фиксна машини и апарати за домаќинство опрема, како рачки на вратите, лустери, чешми, и копчиња.Различни големини се наменети за различни апликации и се многу погодни за вашата различни потреби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди