.

.

New
YYONGAO Лесно Читање Електронски Дигитални Caliper Нерѓосувачки Челик куќиште со Голем LCD Екран 0-6 Инчи со Инчен/Метрички Конверзија Лабораторија за Домашна Употреба Диг?

YYONGAO Лесно Читање Електронски Дигитални Caliper Нерѓосувачки Челик куќиште со Голем LCD Екран 0-6 Инчи со

DEN 1329.36

Количина на стоки
Достапно

ДВЕ МЕРНИ НАЧИНИ : едно копче брзи промени помеѓу две мерни начини : инчен, millimeter.Не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : ситно полиран не' рѓосувачки челик рамка со knurled палецот ролери и заклучување со завртки се обезбеди непречено лизгачки и прецизното позиционирање во употреба.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : мерка внатре, надвор, длабочина и чекор со две групи на вилици и истрагата.ПРЕЦИЗНОСТ и ТОЧНОСТ : Мерен Опсег : 0 - 6" и 0 - 150mm; Резолуција : 0.01 mm/0.0005".Почитувани купувачи, имаме совршена пред-продажба и услуга по продажбата систем, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Features Large и clear LCD отчитување.На Нула копчето им овозможува на екранот за да биде Нула-Поставен на било лизгачот позиција по скала за поединечни споредба мерења.Мерење Начини : Високо квалитетни нерѓосувачки челик дигитални caliper со инчен/metric Precision/Точност : Мерен Опсег : 0 - 6 Инчи и 0 - 150mm Resolution : 0.01 mm/0.0005" ;Нерѓосувачки Челик : Закорави од не ' рѓосувачки челик бунари со длабочина-мерење на ножот, прецизни внатрешни и надворешни мерење на вилиците, прецизност lapping заврши електронски дигитални calipers Dear клиентите, ние имаме совршена пред-продажба и услуга по продажбата систем, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди