.

.

New
Shiwaki Заменливи Дигитални Леќи На Камерата Спорт Прекрасна Фото Имајќи Искуство Со Висок

Shiwaki Заменливи Дигитални Леќи На Камерата Спорт Прекрасна Фото Имајќи Искуство Со Висок

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

На заменливи дизајн ќе ви даде многу повеќе гости.појасни.Со сигурен материјал и прецизната обработка на леќите на камерата може да се вклопат за вашата камера совршено и тешки за долгорочна употреба.Објективот е лесно да се инсталира и користи.Дали ви се погледне за голема леќа на камерата да го замени вашиот скршен ?Тоа ќе биде вашиот најдобар избор.Овој објектив е дизајниран специјално за оние луѓе, кој има повисока барање во преземање на слики.Тоа карактеристики 170 степен, кој мора да ви донесе различен и прекрасни искуства.Тоа го прави вашиот поглед пошироко и на слика.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди