.

.

New
Деца Перница Воздух Перница Автомобил потпирачи за глава У Облик Патување Перница Преносни Главата Поддршка Бебе Бебе Спие Дома Вратот Перница Подарок за Деца Пре

Деца Перница Воздух Перница Автомобил потпирачи за глава У Облик Патување Перница Преносни Главата Поддршка

DEN 836.64

Количина на стоки
Достапно

Симпатична Гумени Патување Перница Вратот U-облик на перница.Светлината компактна големина одлична за патување.Со оваа перница ти никогаш не ќе мора да се грижите околу вратот болка повторно!.Одличен за патување, кампување или дури и во вашата канцеларија.Тоа е добар подарок за вашите деца,љубовник, семејство, пријатели и соработници.Име на производ : Деца перница Боја : Розова, Жолта, Црвена, Blue Material : Polyester Size : Околу 22 x 23cm(L*W)Пакет се Вклучени : 1 PC x Деца перница Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ако ви треба било каква помош или било какви прашања, ве молиме да остави ми порака.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да ви обезбеди со најдоброто решение.Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди