.

.

New
Dressdown Калифорнија Бар-Код Стил Знаме - Деца/Деца Pullover Качулка

Dressdown Калифорнија Бар-Код Стил Знаме - Деца/Деца Pullover Качулка

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно

УНИСЕКС ОДГОВАРА : Нашите Деца Дуксери се намали за да се совршено да се вклопи во двете девојчиња и момчиња, на возраст од 1-13 години.СИТЕ СЕЗОНИ : Изградени од 8.3 оз. 80% Ringspun памук / 20% полиестер оваа качулка е совршен за носење на годината, Пролет, Лето, Есен и Зима.ГОЛЕМИНА ВОДИЧ : Градите (да одговара) : XS : 24 S : 26" М : 28" L : 30" XL : 32" XXL : 34" (За Поголеми димензии проверите на нашата нашите Возрасни Дуксери).ВИСОК КВАЛИТЕТ : со Користење на најсовремените печатење техники, за сите на нашите облеки се печатат користејќи waterbased мастила за мека чувствуваат и долготрајни washability!Плус ова маскирани деца џемпер е направен од висок квалитет на ringspun памук и карактеристики мека бранеа руно поставата и ребрести ракав.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : совршен подарок за секоја Момчиња или Девојки, Нашата унисекс екипажот necks направи голема роденден и божиќ подароци за nieces, nephews, браќа и сестри!.Сите на нашите предмети се печати за нарачка.Имаме 9 бои да се избере од варира помеѓу големини XS и XXL.Ако не се најде качулка со печати сте во потрага за ве молиме контактирајте со нас за дополнителна помош, нашата служба за корисници тим ќе бидат повеќе од среќни да ви помогнат.Ако не сте задоволни од било која причина со нашите производи можете да се вратите вашиот објект за враќање на парите или замена, едноставно следете го процесот на враќање на или ве молиме видете на пакување се лизга за враќање детали.Имате 30 дена за да се вратите на објектот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди