.

.

New
XSP Замена на Батеријата за 6030, GPS-6033 PN 300-203712001

XSP Замена на Батеријата за 6030, GPS-6033 PN 300-203712001

DEN 427.44

Количина на стоки
Достапно

6030, GPS-6033 PN 300-203712001. VOLTS : 3.7 Капацитет : 1000m Ah.Димензија : 57.50 x 35.51 x 7.45 mm 52. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.Компатибилен MN : батерија 6030 GPS-6033 Compatible PN : батерија на 300-203712001 Please обезбеди и модел на батеријата и дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди