.

.

New
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за HTC P3650Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 64GB Работи за HTC P3650Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот HTC P3650!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за HTC во индустријата!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди