.

.

New
Tatenale Божиќ Божиќ Виси Перење Забавува со Нерѓосувачки Челик Куки ,Оксфорд Ткаенина Печатење на Вратата Перење Облека Торба, 29.5X20inch 1PCS

Tatenale Божиќ Божиќ Виси Перење Забавува со Нерѓосувачки Челик Куки ,Оксфорд Ткаенина Печатење на Вратата Перење

DEN 381.60

Количина на стоки
Достапно

420 D оксфорд ткаенина. 1.МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА на : 420 D печатени Оксфорд ткаенина со 2 виси нерѓосувачки украде куки и 2 PVC Леплива куки за секој виси забавува торба, 29.5 X20inch. 2.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината е 29.5x20inch/75*50.8 cm, доволно голем за целото семејство употреба.Исто така, може да имаат 2бр пак да се одвојат децата работите од возрасните. 3.ЛЕСНО ДА ОПТОВАРУВАЊЕ И ИСТОВАР : Големи отворање круг џеб на врвот на виси торба, погодно да се стави работите во неа.На дното патент дизајн го прави лесно да се стави на валкани алишта од машината за перење. 4.НАСЕКАДЕ МОЖЕ да се КОРИСТИ И ЧИСТИ КУЌАТА : Може да висат во бања, дневна соба, спална соба, кујна, да се стави заедно валкана облека, крпи, детски играчки и други работи, направи вашата соба чисти и јасни, да те спаси простор.На уникатен дизајн се направи вашата соба живи. 5.ЛЕСЕН ЗА БЕСЕЊЕ : 2 различни типови на куки за бесење валкана облека попречува,2 нерѓосувачки прилагодливи челик куки и 2 дополнителни лепило Куки, може да се закачи на ѕид или од врата на врата, каде што сакате.Виси перење попречува направени од страна на нашата компанија, не само практично, туку исто така и декоративни.Тие се направени од печатени 420 D оксфорд ткаенина.Тие се добро направени со уникатен дизајн.Цвест е зајакната во виси место и работ завиткани.Оваа торба за перење може да се користи како вратата перење кошница да се соберат валкана крпа, за да ги зачувате крпи во спалната соба, за да се среди играчки во игра место од страна на децата .На светлина се мери и може да се здипли, лесно да се стави настрана ако не се користи.Оваа врата тенок перење попречи е навистина корисно за tidying куќата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди